• http://wss.info.pl/index.php/nasze-projekty?start=5


„Sołtysi są jedną z najstarszych, jeśli w ogóle nie najstarszą instytucją państwa polskiego od XIII po XX w.”

Zygmunt Zell


Poradnik Sołtysa i Radnego

Drukuj
Utworzono: 19 sierpień 2012 Odsłony: 15298

„Poradnik Sołtysa i Radnego” jest rocznikiem, który od 1993 roku drukowany jest każdego roku w grudniu, na następny rok. Adresatami Poradnika są: sołtysi, radni, wójtowie, a także burmistrzowie miast i gmin, starostowie oraz członkowie rad sołeckich i powiatowych. Ten popularny wśród samorządowców lokalnych poradnik spełnia także, co wiemy z bezpośrednich kontaktów z czytelnikami, rolę informatora dostarczając im kompendium wiedzy praktycznej i tym samym ułatwiając pracę. Przeciętny nakład Poradnika w poprzednich trzynastu wydaniach wynosił 40 tys. egzemplarzy i był dostarczany do wszystkich gmin w całej Polsce.

W Poradniku piszemy o Wspólnej Polityce Rolnej oraz funduszach strukturalnych Unii Europejskiej, nowych i znowelizowanych przepisach prawa dotyczącego samorządów lokalnych, rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości na terenach wiejskich a także o inicjatywach w środowiskach wiejskich wspieranych z funduszy UE. Wiele uwagi poświęcamy zmianom  w prawie polskim dotyczących zarówno rolnictwa jak  i samorządności terytorialnej. 

Przeciętny nakład „Poradnika Sołtysa i Radnego, to około 40 – 50 tys. egzemplarzy, o objętości 350 stron formatu A-5. Okładki w pełnym kolorze, lakierowane, wewnątrz druk w dwóch kolorach (czarny i niebieski) oraz kolorowe wkładki reklamowe na kredowym papierze. 

       Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Dział reklamy i kolportażu,
tel./fax 63 243 84 61; 797 901 118
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

 Z poważaniem 

 

Ryszard Bilski
Kierownik  ds. marketingu i kolportażu